Фотография

​     Klienditeenindus

Фотография
     
​    
(+372) 5822 8080

Фотография
Фотография

​      Tallinn,  Harjumaa

Autoabi on teist ainult ühe telefonikõne kaugusel

 


Käivitusabi


Auto mittekäivitumine võib igal ajal olla suureks nuhtluseks. Tööle või kooli hilinemine võib rikkuda terve päeva. Põhjuseid, miks teie sõiduk ei käivitu on mitmeid:
 
Aku probleemid
Kui süütevõtme keeramisel ei kostu mootorist käivitumise eelnevat mootori liikumise häält või see on kuuldavalt aeglane (hääl veniv ja võib lõppeda) võib probleem peituda akus. Võib-olla olete öösel tuled põlema jätnud või mõni muu elektriseade on pikemalt peale jäänud. Kui kuulete klõpsuvat häält kuid auto ei käivitu, on tõenäoliselt aku tühi ja starter ei jõua end ringi vedada. Seda saate kontrollida ka kojamehi sisse lülitades. Kui nende liikumine on tavapärasest tunduvalt aeglasem või muul moel pärsitud võib aku tühi olla. Probleem võib tuleneda ka sellest, et teie sõiduki aku on vananenud (akude eluiga on umbes 2-3 aastat).
 
Vool kadunud
Kui keerate auto süüte sisse, peaks mootori kontrolltuli süttima. Kui seda ei juhtu, ei jõua tõenäoliselt vool mootorini ja probleem peitub läbipõlenud kaitsmes, relees või purunenud juhtmes.
 
Ühendusprobleem
Kui olete juba ise proovinud autot „krokodillidega“ käivitada ja ka see ei ole soovitud tulemust andnud, võib viga peituda elektrisüsteemi ühendustes. Kaabelkäivitusel võite olla juhtmed valesti akudele ühendanud ja see võib omakorda olla kahjustanud mootorit ja elektrisüsteemi.
 
Ülekuumenemine
Kui Teie auto mootor on üle kuumenenud ja peale jahtumist ei käivitu, võib tegemist olla tõsise mootoriprobleemiga. Ülekuumenemine on üks tõsisemaid probleeme, millega autojuht kokku võib puutuda. Peale selliseid juhtumeid on rangelt soovituslik oma auto mehaaniku juurde viia ja lasta seda kontrollida ja vajadusel parandada.
 
Küünlad
Kui Teie auto suri juhtumisi välja peale suurest lombist läbi sõitmist, võib probleem olla selles, et veelaine pritsis märjaks auto küünlad. Sellisel juhul on soovitatav süüde välja keerata ja küünlad üle kontrollida ning vajadusel kuivatada. Peale selle võite kontrollida jagajat ja küünlajuhtmeid, et need kuivad oleksid. Kuivatage need enne taaskäivitust. 
Üldjuhul ei ole soovitav proovida ise viga leida, sest tõenäosus teha suuremat viga on väga suur. Sellisel juhul on mõistlik kutsuda professionaalne abi.
 
Me saame teile käivitusabi pakkuda: spetsiaalvahendite abil vastavalt auto mudeli nõuetele teie sõidu- või veoauto käivitada. Meie praktika kohaselt suudame seda 98%-l juhtudest lahendada. Kui aga mingil põhjusel see kohapeal ei õnnestu, viime puksiiriga teie autoremonditöökotta, et saaksite vajaliku abi.
 
  
Abiteenused:


  • Käivitusvoolu andmine sõidu – ja veoautodele 12V / 24V. Sõiduautode käivitusabi on 12V (volti) ja veoautodel on üldjuhul 24V (volti).
  
  • Kohapeal teeme vajalikud kontrollmõõtmised: kui generaator ei lae, siis kontrollime laadimist, mõõdame akude parameetreid, vajadusel paigaldame uued ja viime ära vanad.
   
  • Abi autoteeninduse valikul teie auto remondiks.
  
 
Reageerime kõikidele väljakutsetele operatiivselt ja jõuame sündmuskohale reeglina mitte rohkem kui 30 minuti jooksul alates väljakutsest.