Фотография

​     Klienditeenindus

Фотография
     
​    
(+372) 5822 8080

Фотография
Фотография

​      Tallinn,  Harjumaa

Autoabi on teist ainult ühe telefonikõne kaugusel

 


PuksiirPuksiiri vajate eelkõige juhul kui teie auto omal jõul liikumine on võimatu, kui on toimunud avarii või vajab auto tehnilistel põhjustel teisaldamist töökotta.
 
Kui auto ei liigu enam edasi, siis meie puksiir transpordib soodsa hinnaga ja kvaliteetselt teie sõiduki töökotta või teie poolt soovitud sihtkohta.
 
Autode pukseerimine toimub ööpäevaringselt (24 tundi).


PUKSIIRTEENUSED

1) Puksiirabi transpordivahenditele kaaluga kuni 3 tonni täieliku tõstmisega platvormile: sõiduautod, maasturid, väikebussid, kaubikud, haagised, mootorrattad.

2) Puksiiri teenus ehitustehnika jaoks kaaluga kuni 3 tonni: väiketraktorid, Bobcat‘id, minilaadurid ja  ekskavaatorid, kallurid, teerullid ja muu sellise tehnika jaoks.

3) Puksiiri teenus eritehnika jaoks kaaluga kuni 3 tonni: laotõstukid, diiseltõstukid, gaasitõstukid, elektritõstukid, laadijad,  põllumajandustehnika, tänavapuhastusmasinad, mootorsaanid, kaatrid, paadid.

4) Sõiduki teepeenralt, kraavist, lumest, porist, liivast väljatõmbamine.

5) Autode peale- ja mahalaadimine veoautodesse (rekkadesse).
Meie autopargis on 3 puksiirautot.
 
Kõigil puksiiridel on:

1) hüdrauliliselt kallutav platvorm. Platvormi eeliseks on väike kaldenurk, võimaldades vedada ka madala kliirensiga transpordivahendeid ja tõstukeid; 

2) hüdrauliline hark “prillid”, kuhu on võimalik sõiduk/ veok kinnitada ühte silda pidi ja vedada järel;

3) võimas vints, millega saab vajadusel peale laadida ka avariilisi ja vanu sõidukeid ja mittetöötavaid tõstukeid. Samuti on vints vajalik selleks, et autosid kraavist, lumest, porist, liivast välja tõmmata.